Přidejte se k našemu týmu

Jsme firma působící na českém trhu od roku 1991. Naší prioritou je spokojený zákazník. Rádi uvítáme v kolektivu nové kolegy a kolegyně, kteří sdílejí stejnou myšlenku. Pracujeme v přátelské atmosféře s osobním přístupem k věci. Pokud i Vy máte zájem rozšířit naše řady, využijte některou z nabídek volných pozic uvedených níže. Budeme rádi, když se uvidíme u pohovoru.

Střechař – provoz Znojmo

Pracovní pozice zahrnuje montáž solárních panelů, přípravu nosných a kotvicích prvků, finalizaci a předání díla. Realizace probíhá v Jihomoravském kraji a kraji Vysočina. V případě zájmu zašlete prosím životopis na adresu: .

30 000 – 50 000 Kč, hlavní pracovní poměr i IČO

nabízený plat

Požadavky na pozici

  • řidičské oprávnění skupiny B
  • zodpovědnost, flexibilita a samostatnost
  • praxe s montáží panelů výhodou
  • fyzická zdatnost
  • vyučení nebo střední odborná škola

Pracovní náplň

  • montáž FVE konstrukcí
  • příprava průchodů kabeláže ze střech do technických místností
  • montáž fotovoltaických panelů
  • zaměření střech
  • příprava prvků pro hromosvody

Elektrikář – provoz Znojmo

Pracovní pozice zahrnuje kompletní instalace elektrických rozvodů pro optimální funkci solární elektrárny. Jedná se o zapojení DC i AC rozvodů. Realizace probíhá v Jihomoravském kraji a kraji Vysočina. V případě zájmu zašlete prosím životopis na adresu: .

40 000 – 50 000 Kč, dohoda nebo IČO

  • vzdělání v oblasti elektro
  • držitel platného oprávnění s vyhláškou č.50
  • základní znalost práce s PC, Office
  • zkušenosti z oblasti FVE výhodou
  • časová flexibilita
  • samostatnost a zodpovědnost

  • příprava a zapojení elektrických okruhů pro FVE
  • rozfázování rozvaděčů
  • zprovoznění backup okruhů
  • zapojení střídačů a jejich aktivace
  • zapojení bateriových úložišť
  • úpravy elektroměrových rozvaděčů
  • předání kompletního díla včetně odzkoušení funkčnosti

Skladník – provoz Rokytnice nad Rokytnou

Pracovní pozice zahrnuje příjem a výdej zboží, přípravu zakázek k expedici a rozvoz komponentů kolegům na místo realizace projektů. Pro vykonávání této pozice je nutné být vlastníkem platného oprávnění k vysokozdvižnému vozíku. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. V případě zájmu zašlete prosím životopis na adresu: .

26 000 – 30 000 Kč – hlavní pracovní poměr

  • základní znalost práce na PC včetně MS Office
  • vzdělání  střední nebo odborné s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B (skupina C výhodou)
  • znalost skladového hospodářství
  • znalost programu Abra výhodou
  • základní znalost angličtiny
  • platné oprávnění k VZV

  • vedení skladové evidence
  • evidence výdeje ze skladu dle výrobních čísel a kompletace komponentů
  • vystavení příjemek a výdejek do středisek a obchodním zástupcům
  • rozvoz připravených kompletů na místa realizace výstavby FVE
  • provádění inventur a měsíčních uzávěrek
  • objednávky a příjem spotřebního materiálu